“Jeśli myślisz, że nie możemy zmienić świata, to znaczy,

że nie jesteś jednym z tych, którzy mogą.”

 Jacque Fresco

KONFERENCJA Think BIG 4

10 GRUDNIA 2017

Na scenie w 4 edycji zobaczysz

Program konferencji

Opis konferencji Think BIG 4

Żeby być kimś to trzeba być sobą!

Biznes / Praca / Rozwój / Ludzie / Relacje / Pieniądze

Któreś z tych haseł jest Ci bliższe czy może wszystkie razem tworzą dla Ciebie sensowną całość?

Czwarta odsłona Think Big przed nami 🙂

Jak zwykle będzie wiedza, super osoby na widowni i na scenie a wszystko razem zbuduje pewien nowy obraz rzeczywistości.

Kogo poznasz i co zobaczysz podczas Think Big 4? Przeczytaj poniżej …

No dobra konferencja … konferencją ale pewnie zastanawiasz się jak Ty możesz z tego skorzystać?

Dostaniesz “na tacy” wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci budować:

 • Pozycję lidera,
 • Autentyczność,
 • Lojalność klientów i zwiększać Twoje zyski,
 • Pracować mądrze zamiast ciężko,
 • Współpracę korzystną dla całego otoczenia,
 • Przekuwać relacje, które już posiadasz na pieniądze,
 • przychód z Think BIG.

Zyskasz:

 • Partnerów do współpracy,
 • Wsparcie grupy, która Ciebie wspiera i wie jak wypracować WSPÓLNY SUKCES.

 

Masz już pomysł jak to wykorzystać dla siebie? Pewnie już widzisz jak bardzo Ci to pomoże więc w trakcie konferencji możemy to rozwinąć a jeśli jeszcze nie masz pomysłu to przyjdź i wspólnie go wypracujemy.

Zapraszamy!

Rejestracja (godzina 8:45 - 9:30)
Prosimy o punktualne przybycie.
Think BIG – otwarcie (godzina 9:30) - Anna Kamińska / Piotr Kopeć / Jarosław Waśkiewicz

Każdy z nas dąży do sukcesów, ma zdolność wygrywania, osiągania rzeczy z pozoru niemożliwych i każdy z nas może to zrobić sam, nie oglądając się na nikogo. Jednak najważniejszą rzeczą, którą chcielibyśmy żebyś zapamiętał to, że wszyscy jesteśmy jednością będąc częścią międzynarodowej społeczności „ThinkBIG”!

My jesteśmy odpowiedzialni za Twój sukces a Ty jesteś odpowiedzialny za nasz sukces. Jesteśmy wspólnie odpowiedzialni za sukces każdego z nas i całej społeczności, którą razem tworzymy.  Tutaj nikt nie zostaje z tyłu! My wyciągamy rękę do tego kto jest otwarty na współpracę, pomoc. My podążamy obok Ciebie i pomagamy przejść przez trudniejsze odcinki drogi życia – osobistego, biznesowego!

Jest coś czego może do tej pory nie doceniałeś a co jest o wiele więcej warte niż pieniądze i co ma o wiele większy wpływ na nasze życie – to jest moc zjednoczenia, moc wspólnego działania, moc wzajemnego wsparcia, moc społeczności, która dba o Twoje dobro i rozwój osobisty. Na tym polega potęga wspólnego działania, współpracy, otwartości, szacunku, docenienia. To jest potęga „trzymania się razem”. Moc, z której Ty możesz korzystać i zarazem moc, którą Ty razem z nami współtworzysz.

Do pewnego momentu dasz radę iść w samotności i będziesz osiągać sukcesy nawet bardzo duże ale wyobraź sobie o ile szybciej, o ile wyżej i o ile weselej jest podążać w grupie ludzi, którzy mnożą z Tobą wszystkie korzyści, którzy angażują swoje talenty w budowę twojego świata, wspólnego świata? Jaki ciężar jest w stanie udźwignąć pojedynczy człowiek a jaki ciężar udźwignie grupa ludzi?

Nie znasz osoby, nie wiesz o talencie kogoś kto siedzi obok Ciebie, kogo spotykasz na ulicy, kto mieszka obok Ciebie. Dlaczego? Dlatego, że nikt tych talentów nie przedstawia, nikt nie uczy jak je łączyć żeby budować z nimi jeszcze większe przedsięwzięcia. Dlaczego? Dlatego, że nikt tego nie zrobi za nas, bo nikomu nie zależy żebyśmy zbudowali wspólnie coś jeszcze większego.

Tymczasem w społeczności ThinkBIG rozumiemy, że wyjście dużej grupy na wyższe poziomy przyczynia się do rozkwitu nas  wszystkich, którzy w tej grupie partycypują. Podstawa to zrozumienie, że energia grupy jest znacznie większa niż energia jednostki. Że duża energia to znacznie większe możliwości niż mała energia. Chcemy aby wszyscy byli beneficjentami tej idei. Dlatego każdy projekt i inicjatywy, jakie podejmujemy lokalnie i międzynarodowo, wspierają pośrednio i bezpośrednio nas wszystkich, aktywizują naszą energię, przyspieszają rozwój osobisty i poczucie sprawczości, a Klub TheThinkBIG przyczynia się do rozkwitu naszych marek, usług i produktów.

Inspirujemy, patronujemy i łączymy środowiska w przestrzeni lokalnej i międzynarodowej, przełamując stereotypy „ale jak to się nie da”, nie tylko wśród Polaków, że razem możemy więcej, sprawniej i w przyjaznej atmosferze. Tak właśnie pracujemy i rozwijamy się na co dzień, wśród przedsiębiorczych Polaków, w kooperacji z obywatelami świata pod każdą szerokością geograficzną, dla których pasja, szacunek i wartości, mają kluczowe znaczenie w rozwoju osobistym i zawodowym. Taką społeczność jest Klub ThinkBIG, do którego zapraszamy również ciebie.  

 

Anna Kamińska
Coach, trener, psycholog, radca prawny, wykładowca akademicki, współtwórca programów radiowych, trener personalny, a nade wszystko żona i mama. Prawdziwy „człowiek renesansu”, osoba o wszechstronnych zainteresowaniach oraz multidyscyplinarnym wykształceniu. Czując, że standardowy model edukacji uniwersyteckiej jest dla niej zbyt ciasny, podjęła studia interdyscyplinarne, w ramach których kształciła się równocześnie na wydziałach prawa, psychologii, filozofii oraz socjologii. Jej osiągnięcia naukowe zostały docenione przyznaniem dyplomu z wyróżnieniem Rektora. Dwa dyplomy magisterskie nie zaspokoiły jej apetytu na wiedzę. Dalej były więc studia w University of Cambridge w Wielkiej Brytanii, doktorat w Polskiej Akademii Nauk, aplikacja radcowska, szkoła coachingu.

Anna Kamińska od ponad dziesięciu lat współpracuje z polskimi i międzynarodowymi kancelariami prawniczymi, specjalizując się w sprawach gospodarczych oraz procesach sądowych. Reprezentuje klientów w sporach przeciwko największym firmom budowlanym oraz deweloperom, a także przeciwko potentatom branży finansowo-ubezpieczeniowej. Potrzeby biznesu oraz codzienne dylematy przedsiębiorców zna „od podszewki”, co jest niezwykle cennym zasobem w jej pracy coachingowej z klientami biznesowymi. Prowadzi szkolenia oraz webinary dla przedstawicieli biznesu oraz pracowników administracji rządowej i samorządowej. Jest wieloletnią współpracowniczką największego w Polsce wydawnictwa biznesowo-prawniczego i autorką ponad 90 publikacji z zakresu szeroko rozumianego prawa nieruchomości. Jest także wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie prowadzi swój autorki wykład interdyscyplinarny pt. „Psychological skills in legal practice. What should you know about psychology to be an effective lawyer”. Jej szczególną pasją jest praca z kobietami, prowadzi w Toronto warsztaty w formule ‘Krąg Kobiet’. By pełniej towarzyszyć kobietom w poprawie jakości ich życia – także tego fizycznego – została trenerem personalnym certyfikowanym przez Polską Akademię Sportu oraz instruktorem fitness globalnej szkoły LesMills z Nowej Zelandii. Zgodnie z ideą „ThinkBig”, wdrożyła formułę sesji coachingowych on-line, poprzez które wspiera klientów z różnych zakątków Europy i Ameryki Północnej. Jej najnowszym przedsięwzięciem jest współtworzenie audycji radiowej w jednej z kanadyjskich rozgłośni radiowych, gdzie promuje rozwój osobisty oraz szerzy wiedzę z zakresu social & leadership skills.

Anna wie jak marzenia przekuwać w realne działania. Kieruje się w życiu maksymą Jacka Walkiewicza – “Jeśli o czymś marzysz, sięgnij po to”. W myśl tej zasady, przeprowadziła się wraz z mężem i synkiem do Kanady. Mieszka w malowniczym Hamilton nad jeziorem Ontario.

Piotr Kopeć
Organizator konferencji ThinkBIG. Założyciel globalnej organizacji “Think BIG” i serwisu informacyjnego o tej samej nazwie. W swoim dorobku zawodowym, pełnił funkcje prezesa spółek działających w branży IT (hardware, softwafe, oprogramowanie), współwłaściciela spółki zajmującej się sprzedażą prądu i gazu. Pełnił również obowiązki managera IT w największym banku w Polsce.

 

 

Jarosław Waśkiewicz
Redaktor naczelny „Biznesu na Fali”, Prezes Klubu „Marka jest kobietą”, autor “Pochwały wartości“, członek zarządu “Fundacji Poparzeni“, współtwórca “Think BIG“. Przez całe życie zawodowe związany z komunikacją marketingową, psychologią biznesu, sztuką myślenia strategicznego. Prowadzi, słucha, inspiruje, nieustannie wspiera ludzi, firmy i organizacje w budowaniu wartości, silnej marki i jak najlepszej komunikacji z partnerami. Z jeszcze większą przyjemnością wspiera tych, którzy są na początku tej drogi, Twojej drogi. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem na warsztatach, debatach i indywidualnych konsultacjach w charakterze opiekuna, mentora, eksperta, nauczyciela, moderatora. Dla polskich i międzynarodowych organizacji występuje w roli partnera i eksperta. Jego dorobek i 15 lat doświadczeń, znajdziecie zebrane na stronie www.jaroslawwaskiewicz.pl

 

Narodziny Wodza – Wszystko zaczyna się i kończy na poziomie przywództwa (godzina 10:30) - Przemysław Karda

Starą maksymę Johna Maxwella, należy rozbudować o trzy zasadniczne pytania, które stawiają sobie wszyscy liderzy na całym świecie, bez względu na kulturę, wiarę, pochodzenie czy status materialny.

Jakie są to pytania i jakie rozwiązują problemy, opowiem podczas narodzin Wodza.

Zapraszam.

Przemysław Karda

CEO Business Forces, ekspert z zakresu dowodzenia, oficer Wojska Polskiego, polarnik, filozof, podróżnik, pisarz oraz survivalowy tata. Szkolony przez US Air Force oraz służby specjalne. Pasjonat wiedzy.

http://businessforces.pl

Od 13 lat transferuje swoją wiedzę z przywództwa na innych osiągając znakomite wyniki. Współwłaściciel trzech firm (Business Forces Ltd., Fundacja Shape Your Destiny, Three Suns sp. z o.o). Autor książki Interregnum (na liście bestsellerów Empiku). Szkolony przez służby specjalne oraz US Air Force. Zorganizował 63 wyprawy ekstremalne (Alaska, Syberia, Sahara, Arktyka). Były prezes AZS UKSW, gdzie stworzył prężnie działającą sekcję wspinaczki wysokogórskiej. Zajmuje się łączeniem metod wojskowych z cywilnymi tworząc autorski system dowodzenia i zarządzania. Robi to, bo jak sam twierdził: dokładam swoją cegiełkę do ulepszenia tego świata.

Uwolnij ptaka – Cena autentyczności w życiu i w biznesie (godzina 11:30) - Beata Jurasz

Żyjemy w kulturze, w której trudno być autentycznym.

W głębi serca pragniemy, aby nasi liderzy, współpracownicy, rodzina i przyjaciele mówili prawdę i byli sobą.

My sami także chcielibyśmy być wolni w wyrażaniu siebie, swoich opinii, potrzeb bez obawy, że zostaniemy ocenieni i skrytykowani przez innych.

Co w takim razie sprawia, że pomimo że tak bardzo czegoś chcemy jednak tego nie robimy?

Kim jesteśmy będąc sobą?

Co dobrego wnosimy do świata, kiedy jesteśmy autentyczni?

No właśnie skoro tak bardzo tęsknimy za tym, aby być autentycznymi – to co nas powstrzymuje? Odpowiedź jest prosta, ale nie oczywista.

Beata Jurasz
Psychopedagog kreatywności, trener biznesu MATRIK, trener Fundacji „Odyssey of the Mind”, happiness coach, wykładowca, autorka artykułów, współorganizatorka konferencji naukowych oraz kapitan zespołów sędziowskich Odysei Umysłu. Jest współzałożycielką Stowarzyszenia Inicjatyw Kobiecych.
http://beatajurasz.pl/

Buduj lojalność Klienta i zwiększaj swoje zyski (godzina 12:30) - Małgorzata Ziewiecka

Dlaczego jedni osiągają sukcesy, a inni tylko depczą im po piętach?

Jak budować relacje z klientem, które przynoszą zyski, nie na chwilę lecz na lata?

Błędy jakich trzeba unikać i rozwiązania, które warto stosować na drodze od dobrego do wielkiego.

Małgorzata Ziewiecka

Anioł biznesu beauty, autorka szkoleń beautyheaven dla branży beauty www.beautyheaven.pl oraz współautorka programu beautymenago usprawniającego o pracę salonów urody, SPA i fryzjerskich w różnych zakątkach świata. Uczy generowania zysków i budowana zespołów, które odnoszą sukcesy. Szkoli i inspiruje tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Prywatnie: szczęśliwa żona, mama, motocyklistka, pasjonatka podróży i sztuki.

www.beautyheaven.pl

Przerwa obiadowa (godzina 13:30 - 14:45)

Obiad w hotelowej restauracji można kupić jako dodatek do biletu (UWAGA: nie będzie możliwości zakupu tego obiadu w dniu konferencji).

Obok hotelu, w którym odbywa się konferencja jest centrum handlowe Cabot Circus, w którym można skorzystać z jednej z wielu restauracji.

 

Oficjalne wręczenie dyplomów Ambasadorom Think BIG (godzina 15:00)

Prowadzący:

Piotr Kopeć
Organizator konferencji ThinkBIG. Założyciel globalnej organizacji “Think BIG” i serwisu informacyjnego o tej samej nazwie. W swoim dorobku zawodowym, pełnił funkcje prezesa spółek działających w branży IT (hardware, softwafe, oprogramowanie), współwłaściciela spółki zajmującej się sprzedażą prądu i gazu. Pełnił również obowiązki managera IT w największym banku w Polsce.

 

Jarosław Waśkiewicz
Redaktor naczelny „Biznesu na Fali”, Prezes Klubu „Marka jest kobietą”, autor “Pochwały wartości“, członek zarządu “Fundacji Poparzeni“, współtwórca “Think BIG“. Przez całe życie zawodowe związany z komunikacją marketingową, psychologią biznesu, sztuką myślenia strategicznego. Prowadzi, słucha, inspiruje, nieustannie wspiera ludzi, firmy i organizacje w budowaniu wartości, silnej marki i jak najlepszej komunikacji z partnerami. Z jeszcze większą przyjemnością wspiera tych, którzy są na początku tej drogi, Twojej drogi. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem na warsztatach, debatach i indywidualnych konsultacjach w charakterze opiekuna, mentora, eksperta, nauczyciela, moderatora. Dla polskich i międzynarodowych organizacji występuje w roli partnera i eksperta. Jego dorobek i 15 lat doświadczeń, znajdziecie zebrane na stronie www.jaroslawwaskiewicz.pl

Work SMART not HARD – toolbox (godzina 15:30) - Beatrice Bartlay

Warto stale zwiększać naszą świadomość i kompetencje, ponieważ nie znamy wszystkiego.

Można stosować tak wiele wiedzy i produktywnych nawyków od osób, które wykonują taką samą pracę, jak ty żeby ułatwić sobie życie.

Jedyne czego potrzebujesz, to zastosować narzędzia, których nauczysz się podczas treningu i postępować zgodnie z tym procesem.

Ponownie, nie będzie to łatwe – potrzebujesz dużo motywacji, samodyscypliny i powtarzania, aby wdrożyć nową wiedzę i ustalić nowe nawyki, ale tak będzie to warte Twojego wysiłku!

Beatrice Bartlay
Business Woman, Author, Trener Międzynarodowy, Mentor, Public Speaker, Filatrop. Polka z pochodzenia, założycielka międzynarodowej Agencji Rekrutacyjnej 2B Interface, laureatka wielu brytyjskich prestiżowych nagród i nominacji biznesowych przyznawanych m.in. przez London Chamber of Commerce and Industry. Regularnie udziela wywiadów i porad dotyczących biznesu dla brytyjskich mediów. Od 20 lat z sukcesem wspiera swoich klientów w budowaniu zespołów operacyjnych, sprzedażowych zarządzających.  Autorka książek ‘’Work Smart Not Hard’’ oraz ”Liberty – Women Mean Business”. Juror i doradca konkursów biznesowych.  Uczyła się i ciągle sie uczy od światowej klasy autorytetów tj. Blair Singer, T. Harv Eker, Tony Robbins, Andy Harrington, Justin Teoh, Mack Newton. Prywatnie – regularnie gra w tennisa na poziomie klubowym w Wilekiej Brytanii i Hiszpanii, jezdzi na nartach, uwielbia malarstwo Jacka Vetriano.
http://beatricebartlay.com

Znalazłam klucz do szczęścia. (godzina 16:30) - Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska
jedna z najsłynniejszych polskich modelek.
Swoją karierę zaczęła od udziału w konkursie Miss Polonia w 1993 roku, w którym zdobyła tytuł II wicemiss.
Byłą gwiazdą na wybiegach u Calvina Kleina, Triumpf, Pierre’a Cardina, Max Mary, Eskady, Gotexu oraz Hexeline, Macieja Zienia i Teresy Rosati, oraz wielu innych.
Masową popularność zdobyła jako współprowadząca program „Na każdy temat”.
W 2006 roku została fundatorem i prezesem Fundacji Niezapominajka. Jest Ambasador wielu kampanii społecznych oraz Ambasadorka Dobrej Woli International Human Rights Commision.
W 2013 roku pojawiła się jej pierwsza książka, thriller erotyczny “Wszystkie odcienie czerni”. Kolejne książki Ilony są już autobiograficzną motywacją do lepszego życia. “Ilona Felicjańska. Cała prawda o…”, “Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy” oraz “Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze”.

Obecnie Ilona to mówca i motywator, wskazująca na własnym przykładzie, że błędy i potknięcia są częścią drogi do odnalezienia w sobie szczęścia i miłości.

https://www.facebook.com/IlonaKatarzynaFelicjanska/

Draw the words – narysuj współczesnego lidera. A może Ty nim właśnie jesteś? (godzina 17:30) - Agata Jakuszko-Sobocka

Stworzymy go razem!

Agata Jakuszko-Sobocka
Kreatywny trener pokazujący, jak tłumaczyć w prosty sposób skomplikowane rzeczy.
www.facebook.com/drawthewords

Business Concierge ThinkBIG (godzina 18:00) - Piotr Kopeć / Jarosław Waśkiewicz / Jakub Wenta
Jak to zrobić żeby przekuć relacje na pieniądze?
Temat niby banalny ale wbrew pozorom bardzo głęboki.
Czy wydaje Ci się to możliwe, żeby pieniądze przychodziły z relacji?
Czy relacje mogą budować Twoją niezależność finansową?
Relacje osobiste czy biznesowe?
Jaki poziom relacji?
Relacje z kim?
Jak nie zepsuć relacji?
Niezależnie jakie jest Twoje zdanie i jakie masz doświadczenie to podczas tej sesji spróbujemy maksymalnie przybliżyć ten temat i mikrofon będzie dostępny dla każdego więc chętnie usłyszymy także Twoje zdanie 🙂
Wyślij nam przed konferencją swoją historię o relacji i pieniądzach na adres  kontakt@thethinkbig.org
Więc jak to zrobić żeby przekuć relacje na pieniądze?
Poznaj nasze sposoby 🙂

Czy naprawdę tylko nieliczni wiele mogą? Jak myślisz?

Think BIG!

Piotr Kopeć
Organizator konferencji ThinkBIG. Założyciel globalnej organizacji “Think BIG” i serwisu informacyjnego o tej samej nazwie. W swoim dorobku zawodowym, pełnił funkcje prezesa spółek działających w branży IT (hardware, softwafe, oprogramowanie), współwłaściciela spółki zajmującej się sprzedażą prądu i gazu. Pełnił również obowiązki managera IT w największym banku w Polsce.

 

Jarosław Waśkiewicz
Redaktor naczelny „Biznesu na Fali”, Prezes Klubu „Marka jest kobietą” autor “Pochwały wartości” członek zarządu “Fundacji Poparzeni” współtwórca “Think BIG“. Przez całe życie zawodowe związany z komunikacją marketingową, psychologią biznesu, sztuką myślenia strategicznego. Prowadzi, słucha, inspiruje, nieustannie wspiera ludzi, firmy i organizacje w budowaniu wartości, silnej marki i jak najlepszej komunikacji z partnerami. Z jeszcze większą przyjemnością wspiera tych, którzy są na początku tej drogi, Twojej drogi. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem na warsztatach, debatach i indywidualnych konsultacjach w charakterze opiekuna, mentora, eksperta, nauczyciela, moderatora. Dla polskich i międzynarodowych organizacji występuje w roli partnera i eksperta. Jego dorobek i 15 lat doświadczeń, znajdziecie zebrane na stronie www.jaroslawwaskiewicz.pl

Sesja ekspercka Think BIG (godzina 19:00)

Z udziałem wszystkich trenerów.

 

 

 

 

 

 

 


ZOSTAŃ PARTNEREM

 • Nowi klienci
 • Nowe kontakty
 • Promocja Twojego produktu/usługi
Niezależnie od tego ile masz to zawsze przyda się więcej!
Chcesz więcej? > > > > > >
Czytaj dalej albo od razu wyślij formularz zgłoszeniowy ->

6 + 7 =

Obawa nie ochroni Ciebie przed złymi wydarzeniami w Twoim życiu,

Obawa powstrzyma Ciebie przed doświadczaniem dobrych.

ZOBACZ I POSŁUCHAJ CO MÓWILI NASI GOŚCIE

ZOBACZ JAK BYŁO NA POPRZEDNICH KONFERENCJACH

Think BIG 1

Think BIG 2

KONFERENCJE Think BIG

Konferencja Think BIG 1
2016-06-12
Bristol
Konferencja Think BIG 2
2016-10-16
Bristol
Konferencja Think BIG 3
2017-03-19
Bristol
Konferencja Think BIG 4
2017-12-10
Bristol
Bristol
Bristol
Bristol
Bristol
08:30 - 21:00
Opis konferencji Think BIG 1

BIZNES I ROZWÓJ

Podczas tej wyjątkowej konferencji skoncentrowaliśmy się na przedstawieniu solidnej wiedzy na temat:

 • motywacji,
 • osiągania celów,
 • personal brandingu,
 • sprzedaży,
 • komunikacji,
 • spełniania swoich marzeń,
 • i innych bardzo przydatnych umiejętności

dla osób, które chcą osiągnąć osobisty lub biznesowy sukces.

Stań się bardziej świadomym człowiekiem, odkryj swoje talenty, wykorzystaj swoje mocne strony, buduj relacje i dąż do wyznaczonych celów.

09:00
Personal Branding: Masz Lamborghini, naucz się nim jeździć!

Zastanawiałeś się kiedyś, co czyta z Ciebie przyszły klient, gdy mówisz lub działasz nieświadomy wrażenia, które wywierasz? Jesteś spójny? Umiesz się sprzedać? Masz to coś co pozwala zaufać Ci od razu? A może wprost przeciwnie? Przyciągasz nie tych ludzi, na których Ci zależy? Nie Ci kontrahenci, nie ta skala biznesu.

Twój sposób postępowania, a nawet styl życia przekonuje do Twoich kompetencji i uwiarygadnia Twoją skuteczność. Albo nie. Niezależnie od tego w jakim zawodzie pracujesz i gdzie chcesz odnosić sukcesy, Twój potencjalny klient obserwuje Cię i wyciąga wnioski. Nie kupuje usługi. Kupuje Ciebie. To, jak Cie widzi – jest lustrem Twoich umiejętności eksperckich.

Zastanawiałeś się kiedyś, czy Twój wizerunek w oczach innych pomaga Ci w biznesie?

Każdy z nas jest wyjątkową marką, więc co nas ogranicza w budowaniu własnego brandu?

Zapraszam serdecznie, powiem Wam, jak przełamać bariery, by wyróżniać się w biznesie!

Joanna Janowicz
Strateg marki, Brand & Business coach, Doradca wizerunkowy.
10:00
Holistyczny komunikator – perspektywa sprzedaży, człowieka i biznesu w ||3D||

Czy kiedyś ktoś powiedział Tobie? Wiem co masz na myśli! Rozumiemy się bez słów… A może Ty tak komuś powiedziałeś? Jak często Ci się to zdarzało?

Czy możesz sobie wyobrazić co by to mogło zmienić? Co nowego przynieść? Gdybyś takie porozumienie osiągał w większości przypadków?

Niemal przy każdej rozmowie?!

A gdyby dodatkowo wydobyć i spójnie połączyć Twój cały potencjał? Wszystko co masz w sobie najlepszego? To czego jesteś świadom i to do czego jeszcze nie dotarłeś?
Możesz to sobie wyobrazić?
Dołóż jeszcze tylko fundament wartości i czystości intencji!
Oto wizja holistycznego komunikatora …
Krzysztof Kasperuk
Business Strategy Coach & International Public Speaker
11:00
Nie musisz być idealny.

To wystąpienie to emocjonalna i inspiracyjna podróż, która zmotywuje Cię do życia na maxa, w którym warto się rozwijać na wielu płaszczyznach.

Łukasz pokaże Ci jak wzmocnić wiarę we własne możliwości i wykorzystać je w najlepszy z możliwych sposób.

Łukasz Krasoń
Mówca motywacyjny, Dr. Action, Autor
12:00
Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Mam ogromną prośbę do Ciebie – pomyśl teraz bardzo o czymś czego pragniesz. To co tam znajdziesz zależy tylko od Ciebie. To może być wszystko czego tylko zechcesz. „The Sky is the limit”. Masz to? Moment, kiedy zaczynasz się zagłębiać?

Gratulacje dla Ciebie! Za odwagę. Nie każdy ma odwagę zagłębić się w swoje marzenia, chociaż każdy powinien tego doświadczyć. A jeszcze mniej osób ma odwagę zacząć je sobie spełniać.

Jak przez Biznes realizować marzenia?

Podczas naszego spotkania, specjalnie dla Ciebie przedstawię sposoby jakimi ja je realizuję a Ty możesz tej wiedzy użyć jako konkretnej recepty na sukces, jako inspiracji do działania lub drogowskazu do spełnienia swoich marzeń!

Ta wiedza ma pomóc każdemu kto zaczyna przygodę z Biznesem lub jest już doświadczonym biznesowym „graczem”, ale uświadomiłem sobie, że umiejętność realizacji marzeń jest przydatna dla Ciebie w każdym innym kontekście Twojego życia. Niezależnie od tego czy marzysz o biznesie, czy Twoje marzenia dotykają sfery osobistej to ta wiedza jest dokładnie dla Ciebie.

Zapraszam właśnie Ciebie na osobiste przeżycie już 12 czerwca w Bristolu.

Piotr Kopeć
Przedsiębiorca, Kreator, Coach, Kolekcjoner doświadczeń i realizator marzeń.
15:00
Sprzedawca Alpha – Sekrety najwybitniejszych sprzedawców.

Po wielkim sukcesie książki ALFAbet motywacji, przyszedł czas na kolejną, opartą na latach doświadczeń. Sprzedawca ALFA to poza książką, specjalnie stworzony system szkoleń, które dostarczą Ci wielopoziomowej wiedzy. SKĄD wziąć odpowiednie nastawienie i wygenerować tonę motywacji? JAK budować prawidłowe przekonania na temat sprzedaży? GDZIE są Twoi klienci? I jakie pytania im zadać? JAK przygotować i zaplanować sprzedaż? CO jest kluczowe aby budować długotrwałe relacje?

16:00
7 dróg na skróty do szybkiego sukcesu. Psychologia Wzrostu.

Pierwszy miliard John Rockefeller zarabiał przez 46 lat. Twórcy Groupona Andrew Masonowi zajęło to już tylko 2 lata. Ponad miliard osób korzysta dziś z Facebooka, choć to My Space było pierwsze. Jakie są tajemnice sukcesu? Co sprawia, że niektórzy pracują na niego całe życie, a innym zajmuje to zaledwie kilka lat? Czy każdy może wykorzystać psychologię wzrostu na swojej ścieżce kariery? Jak to zrobić?

Opowiadając inspirujące historie, opierając na case studies, Klaudia Pingot będzie miała przyjemność pokazać filozofię Think BIG w praktyce. Psychologia wzrostu to połączenie psychologii mądrego wywierania wpływu ze strategiami marketingowymi i biznesowymi. Psychologia wzrostu to droga na skróty do sukcesu.

Do tego Klaudia doda pełne zaangażowanie i najlepsze intencje, rzucając na koniec pewne wyzwanie wszystkim uczestnikom.

17:00
Efekt 2.0 czyli sztuka ponadprzeciętnej efektywności

Na tym module wysłuchasz historii, które mogą znacząco wpłynąć na Twoje przyszłe życie, dowiesz się co jest najważniejszą cechą ludzi sukcesu, co trzeba zrobić aby nasze plany i marzenia stały się rzeczywistością. Zarówno osobiste jak i te biznesowe!

Paweł Szymków
Przedsiębiorca, Trener biznesu, Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
18:00
Sesja ekspercka Think BIG 1!

Możliwość zadawania pytań, pomoc w rozwiązaniu przytoczonych case’ów.

Artur Wikiera
Trener Biznesu, Mówca motywacyjny, Autor książek
Joanna Janowicz
Strateg marki, Brand & Business coach, Doradca wizerunkowy.
Klaudia Pingot
Autorka książek, Youtuberka, SpecBabka, była oficer CBŚ
Krzysztof Kasperuk
Business Strategy Coach & International Public Speaker
Łukasz Krasoń
Mówca motywacyjny, Dr. Action, Autor
Piotr Kopeć
Przedsiębiorca, Kreator, Coach, Kolekcjoner doświadczeń i realizator marzeń.
Paweł Szymków
Przedsiębiorca, Trener biznesu, Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
08:30 - 21:00
Opis konferencji Think BIG 2

GROW TO Think BIG

Podczas drugiej odsłony tej wyjątkowej konferencji skoncentrowaliśmy się na przedstawieniu solidnej wiedzy na temat:

 • wytrwałego dążenia do celu,
 • czym jest sukces,
 • budowania mocnej marki,
 • sprzedaży,
 • podejmowania decyzji pod wpływem serca i rozumu.

Wszystko to dla osób, które chcą osiągnąć osobisty lub biznesowy sukces.

Konferencja Think BIG 2 to pierwsza globalna konferencja dostępna na całym świecie dzięki profesjonalnej transmisji Live.

Można ją było oglądać na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu w jakości HD, z możliwością zadawania pytań przez chat, pauzowania w trakcie transmisji i dostępem do nagrania konferencji jeszcze tydzień po jej zakończeniu.

Stań się bardziej świadomym człowiekiem, odkryj swoje talenty, wykorzystaj swoje mocne strony, buduj relacje i dąż do wyznaczonych celów.

09:00
Nigdy nie mów nigdy!

Karolina zbudowała jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w Europie, pomimo bardzo trudnych początków. Bez wiedzy merytorycznej, bez finansów, bez jakiegokolwiek wsparcia, działając w bardzo trudnym otoczeniu, znalazła sposób by zrealizować swój cel.

Karolina opowie o drodze jaką przeszła i w jaki sposób się motywowała by to osiągnąć.

Karolina Pilarczyk
Mistrzyni Europy w drifcie, business woman, prezes fundacji ratującej zwierzęta, gwiazda Playboy’a, mówca motywacyjny
10:00
Sukces, czyli CO?

Po co chcesz osiągać sukcesy i do czego są Ci one potrzebne?
Jaka motywacja do osiągania sukcesów będzie dla Ciebie gwarancją satysfakcji i poczucia spełnienia, a jaka może prowadzić Cię do frustracji i wypalenia?
Co warto wiedzieć o sukcesie, aby nie zamienił się w katastrofę?
Czy potrzebujesz sukcesu do szczęścia, czy może odwrotnie?

Jacek Zbikowski
Coach, trener biznesu, specjalista od motywacji i komunikacji interpersonalnej.
11:00
Jak skutecznie sprzedawać.

W jaki sposób generować efektywną sprzedaż? Na to pytanie odpowie
Marcin Osman, dzieląc się swoimi praktycznymi doświadczeniami w tym
zakresie.

W swoich wystąpieniach Marcin kładzie największy nacisk na interakcję
z uczestnikami, dzięki czemu jego wystąpienie będzie zupełnie inne niż
te na których do tej pory byliście.

Marcin przedstawi w jaki sposób efektywnie:
– definiować kto jest Twoim klientem
– jak znaleźć optymalne drogi dotarcia do klienta
– jak budować ofertę sprzedażową, w taki sposób aby klient otrzymał to
czego chce, a nie to co tylko wydaje się sprzedawcy
– w jaki sposób efektywnie walidować pomysły biznesowe, tak aby
ograniczyć ryzyko niepowodzeń do zera.

Więcej o Marcinie www.osman.pl

Marcin Osman
Przedsiębiorca i trener, autor książek, wydawca.
12:00
Polish Your Brand – jak budować mocną markę?

Co łączy firmy AT&T, Goldman Sachs, Colgate, Pfizer, P&G, Kraft, Yahoo, Google, Whatsapp i eBay? Wszystkie te firmy zostały założone przez IMIGRANTÓW, którzy nie zgadzali się na status quo, pozostali w ruchu, odnaleźli swój grunt i zaczęli realizować swoją wizję i misję życiową. Budowanie Mocnej Marki, to piękny i ważny proces, w którym określasz swoją misję, wartości, a potem na tej mocnej podstawie budujesz zaufanie, swój biznes i wizerunek. Jeśli prowadzisz firmę, lub rozwijasz karierę na Wyspach Brytyjskich, to chętnie dam Ci do ręki narzędzia, dzięki którym łatwiej przyciągniesz do siebie odpowiednich partnerów, łatwiej zbudujesz społeczność lojalnych klientów i dużo łatwiej sprzedasz swoje produkty i usługi. Sprawdź komu mam przywilej pomagać na http://grandbrand.pl, a potem przygotuj się na moje wystąpienie, bo uwielbiam wydobywać pełny blask z ludzi i biznesów, a potem być zachwyconym świadkiem narodzin kolejnej gwiazdy!

Michał Zwierz
Twórca Mocnych Marek. Kreator i przedsiębiorca.
15:00
Serce i rozum w życiu osobistym i w biznesie. Akt 1.
Serce czy rozum?
Zastanawiasz się za którym z nich podążasz i jaki wpływ mają na Twoje życie i podejmowane decyzje?
Serce?
Rozum?
Któremu z nich dajesz częściej kontrolę?
A może i jedno i drugie?
Jak to wpływa na Twoje relacje?
Jak to wpływa na Twój biznes, na Twoją pracę, na Twoje otoczenie?
Jak to wpływa na Twoje życie?

Zapraszam Ciebie na osobiste przeżycie już 16 października w Bristolu.

Krzysztof Kasperuk
Business Strategy Coach & International Public Speaker
16:00
Serce i rozum w życiu osobistym i w biznesie. Akt 2.
Serce czy rozum?
Zastanawiasz się za którym z nich podążasz i jaki wpływ mają na Twoje życie i podejmowane decyzje?
Serce?
Rozum?
Któremu z nich dajesz częściej kontrolę?
A może i jedno i drugie?
Jak to wpływa na Twoje relacje?
Jak to wpływa na Twój biznes, na Twoją pracę, na Twoje otoczenie?
Jak to wpływa na Twoje życie?

Zapraszam Ciebie na osobiste przeżycie już 16 października w Bristolu.

Piotr Kopeć
Przedsiębiorca, Kreator, Coach, Kolekcjoner doświadczeń i realizator marzeń.
17:00
Serce i rozum w życiu osobistym i w biznesie. Akt 3.
Serce czy rozum?
Zastanawiasz się za którym z nich podążasz i jaki wpływ mają na Twoje życie i podejmowane decyzje?
Serce?
Rozum?
Któremu z nich dajesz częściej kontrolę?
A może i jedno i drugie?
Jak to wpływa na Twoje relacje?
Jak to wpływa na Twój biznes, na Twoją pracę, na Twoje otoczenie?
Jak to wpływa na Twoje życie?

Zapraszam Ciebie na osobiste przeżycie już 16 października w Bristolu.

Klaudia Pingot
Autorka książek, Youtuberka, SpecBabka, była oficer CBŚ
18:00
Serce i rozum w życiu osobistym i w biznesie. Epilog.

Podsumowanie trzech aktów Serce i rozum w życiu osobistym i w biznesie.

Klaudia Pingot
Autorka książek, Youtuberka, SpecBabka, była oficer CBŚ
Krzysztof Kasperuk
Business Strategy Coach & International Public Speaker
Piotr Kopeć
Przedsiębiorca, Kreator, Coach, Kolekcjoner doświadczeń i realizator marzeń.
18:30
Sesja ekspercka Think BIG 2!

Możliwość zadawania pytań, pomoc w rozwiązaniu przytoczonych case’ów.

 

Jacek Zbikowski
Coach, trener biznesu, specjalista od motywacji i komunikacji interpersonalnej.
Karolina Pilarczyk
Mistrzyni Europy w drifcie, business woman, prezes fundacji ratującej zwierzęta, gwiazda Playboy’a, mówca motywacyjny
Klaudia Pingot
Autorka książek, Youtuberka, SpecBabka, była oficer CBŚ
Krzysztof Kasperuk
Business Strategy Coach & International Public Speaker
Marcin Osman
Przedsiębiorca i trener, autor książek, wydawca.
Piotr Kopeć
Przedsiębiorca, Kreator, Coach, Kolekcjoner doświadczeń i realizator marzeń.
Michał Zwierz
Twórca Mocnych Marek. Kreator i przedsiębiorca.
08:30 - 21:00
Opis konferencji Think BIG 3

NIE BÓJ SIĘ …

Podczas trzeciej już odsłony tej wyjątkowej konferencji tradycyjnie skoncentrujemy się na podaniu wartościowej wiedzy dla osób, które chcą osiągnąć osobisty lub biznesowy sukces.

Tylko jedna osoba może przeszkodzić Ci w byciu szczęśliwym – ta osoba to Ty!

W trakcie konferencji oprócz motywacji będziemy przełamywali strach, który powstrzymuje nas przed robieniem wspaniałych rzeczy stąd temat przewodni “Nie bój się …”.

Podczas Think BIG 1 i 2 były losowane nagrody 🙂
Tym razem też będą 🙂 I będą prezenty 🙂

Stań się bardziej świadomym człowiekiem, odkryj swoje talenty, wykorzystaj swoje mocne strony, buduj relacje i dąż do wyznaczonych celów.

Nie możesz się zdecydować? Zajrzyj do opinii jakie wystawili nam uczestnicy Think BIG 1 i Think BIG 2.

Bilety na konferencję do kupienia przez sklep na stronie poniżej opinii.

 

10:00
Jak skorzystać z Networkingu? – Wojciech Kołodziejczak

Networking, niby prosta sprawa a wiele osób nie potrafi “Networkować”.

Spalony kontakt to spalone szanse na kolejne osiągnięcie.

Jak skorzystać z Networkingu żeby przynosił nam za każdym razem nowe możliwości?

Tego dowiesz się 19 marca.

Wojciech Kołodziejczak
Prawnik, Life Networker, Pasjonat
10:30
Marcin Osman