Elementy 0
+447565 87 92 87 |+48722 31 32 33 hello@thethinkbig.org

Od 25 lat trenuje siebie i innych.

Pasjonuje się i pogłębia wiedzę z zakresu rozwoju duchowego, zdrowego stylu życia, odżywiania, pozbywania się chorób przewlekłych i tzw. nieuleczalnych. Pogłębia także tematykę metodyki treningowej i suplementacji sportowców wyczynowych oraz osób amatorsko uprawiających różne formy aktywności fizycznej.

Studiuje i wykorzystuje na codzień wiedzę z zakresu psychosomatyki – czyli wpływu umysłu na ciało i osiąganie wyników w sporcie i w uzdrawianiu ciała. Jego wielką pasją jest badanie oceanu ludzkiej świadomości i zawartych w nim możliwości.

Jego podopieczni zdobywali 9 medali na Mistrzostwach Swiata, 17medali na mistrzostach Europy, i wiele medali na Mistrzostwach Polski w sportach sylwetkowych federacji IFBB i NAC ale sam mówi z uśmiechem “nie wiem ile dokładnie bo nie liczyłem 😉 Oprócz tego przygotowywał sportowców pod kątem dietetyki i suplementacji do maratonów, walk bokserskich, zawodników MMA, pływaków i drużynę futbolu Amerykańskiego Warsaw Eagles, a także piłkarzy Polonii Warszawa.
Sam zdobył Mistrzostwo Polski w Kulturystyce kategorii superciężkiej ważąc 116kg.
Od wielu lat prowadzi szkolenia, kursy i wykłady w zakresie metodyki i dietetyki w sportach siłowych a także wykłady i prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia i przywracania zdrowia.

Wielu jego podopiecznych pozbyło się tzw. nieuleczalnych chorób.
Jest od 8 lat wegetarianinem.