Elementy 0
+447565 87 92 87 |+48722 31 32 33 hello@thethinkbig.org

Johanna Marzena Zeyer

Międzynarodowy coach i trener w obszarach biznesu (coaching kariery i komunikacja).
Szkolenia, warsztaty oraz sesje coachingowe także w języku niemieckim.

Johanna podchodzi holistycznie do pracy z ludźmi, stosuje metodę coachingu ukierunkowanego na człowieka jako całość (kinezjologia interpersonalna i ustawienia systemowe). Stale poszukuje nowych metod, które skutecznie prowadzą do zmian w pracy organizacji i w życiu ludzi.

Johanna korzysta ze swojego, zdobytego zarówno w Polsce jak i za granicą (głównie w Niemczech), doświadczenia w pracy w biznesie. Pracowała dla: Deutsche Leasing AG, Unilever, Societe General Equipment Finance. W roli Marketing Managera odpowiadała za: budowanie strategii marketingowej, rozwój konkretnych produktów, rozwój oddziałów w Polsce, tworzenie corporate identity i przepływ informacji między firmą matką w Niemczech i oddziałami w Polsce, a także budowanie zespołów (dział handlowy, back office, dział ryzyka, dział księgowy).
Jako konsultant biznesowy, prowadziła też szereg projektów doradczych dla branży finansowej oraz lotniczej.

Przez lata angażowała się jako wolontariuszka w pracę na rzecz: Szkoły Niemieckiej w Warszawie, WIB Kultur. Współpracowała z Günterem Grassem, Władysławem Bartoszewskim, Stefanem Möllerem, Markiem Belką, Jürgenem Rüttgersem.